Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
clinic@qodeinteractive.com
Title Image

Ortodoncie Jordana Jovkova

Naše klinika se nachází v klidné lokalitě s dostatkem parkovacích míst, což zajišťuje pohodlný příjezd k našim službám. S více než dvaceti lety praxe jsme se stali uznávaným centrem pro kvalitní stomatologickou péči v Praze.

Naše týmová práce je pro nás prioritou. Naši vysoce kvalifikovaní a zkušení odborníci jsou připraveni poskytnout nejlepší možné profesionální služby. Máme individuální přístup ke každému pacientovi a jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi konkrétními potřebami a přáními ohledně vašeho úsměvu.

Věříme, že skvělý úsměv je klíčem k vaší sebejistotě a celkovému zdraví. Ať už potřebujete preventivní kontrolu, estetické ošetření nebo náročnější zákroky, naše klinika je připravena splnit vaše očekávání.

Proč si vybrat nás?

Priorita zdraví pacientů: naší nejvyšší prioritou je spokojenost pacientů. Při výběru léčebných metod dbáme vždy na jejich zdraví a spokojenost.

Kompletní stomatologické služby: v našich ordinacích poskytujeme kompletní spektrum stomatologických služeb, abychom co nejlépe vyhověli vašim potřebám.

Standardem jsou i náročné léčebné postupy: díky vysokému počtu ošetření jsme schopni zajistit, že i náročné postupy a ošetření se staly naším standardem.

Kvalifikovaní specialisté: naši lékaři se pravidelně účastní odborných školení a kurzů což, v kombinaci s pravidelnými hromadnými konzultacemi zaručuje jejich vysokou odbornost a zkušenosti.

Kvalita a spravedlivé ceny: držíme se vysokých standardů a kvality, aniž bychom za ošetření požadovali nadstandardní ceny.

Provozní doba

Pondělí 7.30 - 17.30
Úterý 7.30 - 14.00
Středa 7.30 - 14.00
Čtvrtek 7.30 - 17.30
Pátek 7.30 - 13.00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Ordinační hodiny

Pondělí 9:00 – 17:30
Úterý 7:30 – 14:00
Středa 7:30 – 14:00
Čtvrtek 9:00 – 17:30
Pátek 8:00 – 13:00

ortodontická asistentka

ortodontická asistentka

recepční ortodoncie

Kontaktujte nás pro více informací nebo si zarezervujte termín